Współpraca

czas diety logoCZAS DIETY – Natasza Siemienas

Firma CZAS DIETY, prowadzona jest przez Nataszę Siemienas, która jest dietetykiem klinicznym. Dzięki jej działalności każdy może się dowiedzieć jak zdrowo się odżywiać, a co najważniejsze dzięki przeprowadzeniu szczegółowego wywiadu żywieniowego może podać ważne wskazówki dotyczące przyrządzania posiłków, doboru produktów czy eliminacji błędów żywieniowych. Każda dieta układana jest indywidualnie do konkretnej osoby oraz każdej ułożonej diecie towarzyszy stała opieka nad pacjentem drogą elektroniczną lub telefoniczną!

Natasza Siemienas nie tylko uczestniczy na zajęciach prowadzonych przez Nas, na których możecie poznać skład swojego ciała, ale uwaga mamy dla Was promocję!

Każdy uczestnik zajęć prowadzonych przez firmę Happy Fit może otrzymać ulotkę, dzięki której otrzyma aż 20% rabatu na dowolnie wybraną dietę!

Pamiętajcie, że ćwiczenia to nie wszystko! Do 100% sukcesu potrzebna jest również odpowiednio dobrana dieta! 🙂

Zachęcamy do zapoznania się z działalnością Nataszy! Wchodźcie na stronę http://www.czas-diety.pl oraz koniecznie polubcie jej profil na facebooku http://www.facebook.com/czasdiety


studio Capri

        STUDIO CAPRI

Mamy ogromną przyjemność poinformować Was, że zaczęliśmy współpracę z gabinetem kosmetycznym

“STUDIO CAPRI”

Także każda osoba, która wykupi karnet otrzyma specjalną ulotkę, z którą może umówić się na dowolny zabieg kosmetyczny. 15% zniżki na dowolny zabieg (zabiegi na twarz, pedicure), a na hennę z regulacją nawet 50%! Jeden warunek – termin wykorzystania “kuponu promocyjnego” do końca stycznia 2015, oczywiście konieczna jest wcześniejsza rezerwacja!

Więcej informacji uzyskacie na stronie www.studiocapri.pl

MAMY JESZCZE JEDNĄ PROMOCJĘ! Dla każdej osoby, która wykupi dowolny zabieg za minimum 50ł w Studio Capri do końca listopada otrzyma 20% zniżki na karnet (4 zajęcia) na zajęcia Power Fit Dance w Zespole Szkół nr 4, ul. Winiary 2 lub w Klubie Cybinka, ul. Warszawska 93/95 – do wykorzystania do końca stycznia 2015, oczywiście po wcześniejszej rezerwacji miejsca.


logo_poziome png

FUNDACJA „POMA-GRAMY”

Fundacja „Poma-Gramy” założona została w celu organizowania imprez sportowych na rzecz osób dotkniętych chorobami oraz nieszczęśliwymi wypadkami, poprzez wsparcie finansowe na rehabilitację, leczenie oraz sprzęt rehabilitacyjny i ortopedyczny. Nie tylko wspomagają ludzi, których spotkało w życiu nieszczęście, ale również promują altruizm oraz zdrowy tryb życia wśród dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Fundacja pragnie uświadomić społeczeństwo, że wykorzystując Naszą wiedzę, doświadczenie i energię możemy wiele zdziałać – najważniejsza jest wiara w sukces! Oprócz organizacji imprez o charakterze sportowym, kładąc nacisk przede wszystkim na piłkę nożną, fundacja ta przeprowadza również wszelkiego rodzaju zbiórki, m.in. odzieży, żywności oraz pieniędzy. Realizacja celów jest możliwa dzięki pomocy życzliwych osób, które przyczyniają się do rozwoju oraz uatrakcyjnienia działań fundacji. Fundacja „Poma-Gramy” powstała przede wszystkim z myślą o popularyzacji niesienia pomocy ludziom potrzebującym poprzez sport i dobrą zabawę.

Wspierając Fundację staramy się brać udział w wydarzeniach organizowanych przez nią oraz wspomagać, dlatego zachęcamy do udziału w różnego rodzaju świetnych imprezach! W loteriach do wygrania między innymi nagrody od Nas, wejścia na zajęcia i wiele innych! Serdecznie zachęcamy do pomagania i wspólnej zabawy! Warto! 🙂

Więcej informacji o wydarzeniach organizowanych przez Fundację Poma-Gramy: www.poma-gramy.pl